Hakan Şükür karar verdi

Hakan Şükür karar verdi
Hakan Şükür, CEBİT'te soruları yanıtladı. Şükür, sonunda karar verdi. Peki hangi takıma gidecek..?Abone olGalatasaray'ın eski yıldız futbolcusu Hakan Şükür, bundan sonraki futbol yaşantısını futbolun Türkiye ve Avrupa'daki kadar iyi olmayan ama müthiş bir Kuvars kum gelişme gösteren Arap Emirlikleri'ndeki bir ekipte sürdüreceğini söyledi.

CeBIT Bilişim Eurasia fuarında Or.Bim'in Lenova standını gezen Hükün Şükür, yeni üretilen bilgisayarlar hakkında bilgi aldı. Or.Bim'in ürettiği göz tanıma fonksiyonlu bilgisayarları inceleyen Şükür, "Teknoloji çok hızlı gelişiyor. Buraya yeni geliştirilen bilgisayanları incelemeye geldim. Teknolojiyi yakından takip etmeye çalışıyorum" dedi.

Fuarda bundan sonraki futbol yaşamı konusundaki soruları cevaplandıran Hakan Şükür, Galatasaray defterinin artık kapandığını tekrarlayarak, "Birçok kulüpten teklif alıyorum. Tekliflerin yanında bir de ailemi düşünmek zorundayım. Sessiz kaldığım dönemlerde düşünmem için çok zaman oldu. Artık bir takımda oynama kararı aldım" dedi.



Kategori : SPOR