Arda Turan için şaşırtan teklif

  • Ana Sayfa
  • Arda Turan için şaşırtan teklif
Arda Turan için şaşırtan teklif
Milan Arda'yı kafaya taktı bir kere... Onu almak için dünyaca ünlü futbolcusunu takas yapmayı önerdi? Bakın o isim kim?Abone olArda Turan'ı Ocak 2009'da transfer etmeyi planlayan Milan kulübü, Galatasaray'a Andriy Shevchenko'yu önerdi. İtalyan devi, Euro 2008'den sonra da Arda Turan için tam 16 milyon euro'yu gözden çıkarmıştı yerel seo .

DAHA İYİSİ YOK

Ancelotti, "Yıldız oyuncu fazla yetişmiyor" diyerek Arda'yı istedi. İtalyan ekibi, Sheva ile takas önerdi.

Dünyada yıldız oyuncu avına çıkan Milan, G.Saray'ın kapısını çaldı. Genç ve yetenekli oyuncunun kolay kolay yetişmediğini belirten İtalyan ekibinin yetkilileri, Arda'yı uzun süredir izliyordu. Teknik direktör Ancelotti'nin de onayı ile Ali Sami Yen'deki Gaziantep maçına Milan'ın istatistikçisi geldi ve Arda'yı izledi. Görevlinin Arda için geniş bir raporu Ancelotti'ye sunduğu da öğrenildi.

TEKLİF DEĞİŞEBİLİR

Euro 2008'deki futboluyla da herkesi büyüleyen Arda Turan için Milan'ın 16 milyon euro'yu gözden çıkardığı belirtiliyordu. İtalyan ekibi, gayri resmi girişimlerden "Satmayız" cevabını alınca bu kez G.Saray'a, "Shevchenko ile takas yapalım" teklifini iletti. Ocak 2009'da Arda'yı kadrosuna katmayı hedefleyen Milan'ın bu teklifi daha cazip hale (Bir oyuncu daha ya da artı para) getirebileceği de konuşuluyor.Kategori : SPOR