Ribery satılacak mı?

Ribery satılacak mı?
Bayern'in herşeyi o. Fransızların yetenekli futbolcusu Ribery, transferin gözdesi olunca kulüpten açıklama geldi.Abone ol

Bayern Münih Yönetim Kurulu Başkanı Karl-Heinz Rumenigge, Fransız oyuncu Franck Ribery'nin hiçbir şekilde satılık olmadığını açıkladı.

Alman Birinci Ligi (Bundesliga) takımların ohio seo dan Bayern Münih'in Yönetim Kurulu Başkanı Karl-Heinz Rumenigge, Fransız yıldız futbolcu Franck Ribery'yi hiçbir şart altında satmayacaklarını söyledi.

Rummenigge, Bayern Münih'in kulüp dergisine yaptığı açıklamada, Ribery'nin 2011 yılına kadar kendileriyle sözleşmesi bulunduğunu hatırlatarak, ''Yönetim bu konuda hem fikir. Dünyada hiç bir rakam bizi bir saniye bile düşündürmez. Ribery satılık değil'' dedi.

Bastian Schweinsteiger, Ze Roberto ve Mark van Bommel ile ilgili açıklamalarda da bulunan Rummenigge, bu üç oyuncuyla adil bir zeminde anlaşmaya varılması durumunda Bayern Münih'te kalabilecekleri konusunda ümitli olduğunu belirtti.

Zenit Petersburg'un yıldız oyuncusu Anatoliy Tymoshchuk'un takıma alınacağı şeklindeki haberlere de değinen Rummenigge, kendisiyle sadece bir bilgi alışverişinde bulunduklarını, ne bir anlaşma yaptıklarını, ne de kendisine bir teklif sunduklarını anlattı.Kategori : SPOR