Havalimanını birbirine kattı

Havalimanını birbirine kattı
Sınırdışı edilmek için Atatürk Havalimanı'na getirilen Nijeryalı birden bire elbiselerini çıkararak bağırmaya başladı.Abone olYabancılar Şube Müdürlüğü tarafından sınır dışı işlemleri tamamlanan ve ülkelerine gönderilmek üzere Atatürk Havalimanı'na getirilen Nijerya uyruklu Matus Ibsat, Türkiye'yi terk etmek istemeyince zorluk seo usa çıkardı.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali gidiş B kapısından görevli polisler eşliğinde giriş yapan 23 yaşındaki Ibsat, burada üstündeki elbiseleri çıkararak bağırmaya başladı. Polis ekipleri tarafından kelepçe takılmak istenmesi üzerine, kendini yerden yere atan Nijeryalı bir türlü sakinleşmeyince polisler, tarafından Dış Hatlar giriş de bulunan silah teslim odasına alındı. Olay yerine gelen çok sayıda polis dakikalarca bağırıp çağıran ve uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenilen Nijeryalı genci ellerine kelepçe taktıktan sonra Havalimanı Emniyet Şube Karakolu'na götürdü. Nijeryalı gencin yapılacak işlemlerin ardından sınır dışı edilmesi bekleniyor. Dış Hatlar terminalinin en yoğun olan giriş kapısında meydana gelen olay nedeniyle içeri girmekte olan birçok yolcu meraklı gözlerle ne olduğunu anlamaya çalıştı.

Öte yandan sınır dışı edilen Nijerya'lı gencin uyuşturucu bağımlısı olduğu, Taksim ve civarında uyuşturucu madde satarken yakalandığı öğrenildi.

Kategori : GÜNCEL