Hırsız parmağını unuttu!

Hırsız parmağını unuttu!
Hırsızın soygun girişimi pahalıya patladı. Kapıya parmağını sıkıştıran kişi, başkasını görünce öyle bir hızla kaçtı ki.. Abone olKadıköy'de, hırsızlık amacıyla girmeye çalıştığı apartmanın kapısına eli sıkışan zanlının parmağı koptu. Hırsız işaret parmağını kapının kilidinin arasına sıkıştırdı. Hırsız, kopan parmağını olay yerinde bırakarak kayıplara karıştı.

Edinilen bilgiye göre ilginç hırsızlık girişimi, Dumlupınar Mahallesi Şahika Sokak Güven Apartmanı'nda Pvp server meydana geldi. Hırsızlık amacıyla apartmanın kapısını açmaya çalışan zanlılardan biri, işaret parmağını kapı kilidinin arasına sıkıştırdı.

Öğrenciyle karşılaşınca panik yaptı

Sıkışan parmağını kurtarmaya çalışırken binada oturan ve Marmara Üniversitesi'nde yüksek lisans yapan Onur Unat isimli öğrenciyle karşılaşan hırsız, paniğe kapıldı. Kaçmak isterken elini aniden çeken kimliği belirsiz hırsızın parmağı koparak yere düştü. Kanlar içinde kalan zanlı, yakalanma korkusuyla kopan parmağını da bırakarak binadan kaçarak izini kaybettirdi. Vatandaşların polise haber vermesinden sonra çalışma başlatıldı.

Parmak incelendi

Apartmana gelen Olay Yeri İnceleme ekipleri, hırsızın kopan parmağını ve yerdeki kan izlerini incelemeye aldı. Zanlının kopan parmağını delil torbasına koyan polis, parmak izi incelemesi yapmak için Kadıköy Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü.

Eli yüzü düzgün bakımlı hırsızlardan biri bayan

Bu arada, bina girişinde aniden hırsızlarla karşılaşan Fizik Öğretmeni ve Yüksek Lisans Öğrencisi Onur Unat, biri bayan iki hırsızın bakımlı ve düzgün giyimli olduklarını söyledi. Unat, "Ben evimde müzik dinliyordum. Bu arada kapıda sesler duydum. Dışarıya bakmak için kapıyı açtığımda hırsızlarla karşılaştım. Beni gördüklerinde kaçmak istediler. Dış kapıyı açarken parmağı sıkıştı ve koptu. Arkasına bakmadan parmağını da bırakarak kaçtı." şeklinde olayı anlattı.

Kategori : GÜNCEL