İki hayat ve bir bebek cesedi

İki hayat ve bir bebek cesedi
Aldatılan adama göre, kadının en büyük suçu 'bebeklerinin cesedini arabanın bagajında saklamak' ...Abone ol

İNTERNETHABER

Önce biriyle nişanlandı, onunla beraberken başkasıyla da çıkmaya başladı, kanser olduğunu ve tedavi gördüğünü söyledi, doğurduğu çocuğu da bir gazete parçasına sarıp on gün boyunca arabasının bagajında sakladı.

Claire Jones isimli bu kadın yalan söyleme uzmanı ve iki ayrı hayat yaşıyordu. Nişanlısı Marcus Bezer ersağ üyelik ra, onu çok sevdiğini ve onun harika bir kadın olduğunu söylüyordu. Ve bakın ki kadının sonradan tanıştığı David Stoneman da aynı şeyi düşünüyordu. Marcus'la nişanlılığı döneminde böbrek kanseri olduğunu ve tedavi gördüğünü söyleyen Claire Jones haftanın bir bölümünü Marcus'un evinde, diğer bölümünü de David'in evinde geçiriyormuş.

Marcus, kadının ailesiyle tanışmak isteyince, annesinin de çok kötü hasta olduğunu söylemiş ve bu meseleyi de başından atmayı başarmış.

BEBEĞİNİ ÖLDÜRDÜ

Hamile olan Claire'nin çocuğunun babası Marcus, ama diğer adam da kendini baba sanıyor. Bebeği doğuran Claire çocuğun ölümünü şöyle anlatıyor:'David'in ailesinin evindeyken sancılarım başladı ve banyoya koştum. Ben ne olduğunu anlamadan doğum oldu ve çocuk klozete düştü. Bir taraftan kendime gelmeye çalışırken diğer taraftan bebeği ayaklarından tutup klozetten çıkardım ama artık çok geçti. Ne yapacağımı bilemediğim için, cesedi arabama sakladım.'

Bu açıklamamnın ardından bebeğin babası Marcus, bu olayı bana anlatsaydı bile ona destek olurdum, onun suçu değil ki şeklinde açıklama yapınca, olayı takip edenler iyice şaşırıyor.

AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR

Yıllardır, her iki erkeği de aldatan, kanser olduğu yalanını söyleyen, bebeğini bir kağıt parçasına sarıp bagaja saklayan bu kadının aşkı her iki erkeği de kör etmiş.Kategori : GÜNCEL