Fatih Terimin rakibi Aragones

Fatih Terimin rakibi Aragones
UEFA'nın ''Yılın Takımı'' anketinde 2008'in adayları açıklanırken, listede 3 de Türk bulunuyor. Abone olUEFA'nın her yıl futbolseverler arasında düzenlediği geleneksel ''Yılın Takımı'' anketinde 2008'in adayları açıklanırken, listede 3 de Türk bulunuyor.

2008 ''Yılın Takımı'' adayları arasında Türk colorado seo Milli Takımı'ndan Hamit Altıntop, Mehmet Aurelio ve teknik direktör Fatih Terim de yer aldı.

Bayern Münihli Hamit Altıntop, orta alanın sağında aday gösterilirken, geçen sezon Fenerbahçe'nin Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynamasında büyük emeği olan ve şimdi kariyerini İspanya'nın Real Betis takımında sürdüren Mehmet Aurelio orta alanın ortasında görev yapan en iyi 5 isim arasında sayıldı.

Avrupa'da ''Yılın Takımı''na teknik direktör olarak aday gösterilen Fatih Terim'in rakipleri, Manchester United'ı Şampiyonlar Ligi şampiyonluğuna taşıyan Sir Alex Ferguson, Zenit ile UEFA Kupası'nı kaldıran Hollandalı Dick Advocaat, Avrupa şampiyonu İspanya Milli Takımı ve Fenerbahçe'nin teknik direktörü Luis Aragones ile Anorthosis'in Gürcü çalıştırıcısı Timur Ketsbaia oldu.

Futbolseverler,''http://www1.uefa.com/fanzone/TeamOfTheYear/index. html'' adresinden ankete katılabiliyorlar.Kategori : SPOR