Terime açık çek veren takım!

Terime açık çek veren takım!
Terim için Bayram sonrası harekat başlıyacak. Tecrübeli teknik adam için her şart düşünülmüş tabii bir de servet var!Abone olTeknik direktörü Gazzaev ile yollarını ayıran ve UEFA Kupası'nda dörtte dört yaparak bir üst turu garantileyen CSKA Moskova, Fatih Terim'in peşinde..

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'e Rusya'nın CSKA Moskova Kulübü talip oldu. UEFA tarafından yılın teknik dire amazon seo ktörü olarak aday gösterilen deneyimli teknik adamı Rus ekibinin gizli patronu ve aynı zamanda Chelsea'nin sahibi olan Roman Abramovich'in çok istediği belirtiliyor. 22 Kasım'da sona eren Rusya Ligi'ni 2. sırada bitiren CSKA Moskova'da teknik direktör Valeri Gazzaev görevinden ayrıldı. UEFA Kupası'nda H Grubu'nda oynadığı dört maçı da kazanarak bir üst tur vizesi alan kırmızı-beyazlılarda, 2000 yılında G.Saray'a kupayı kazandıran Fatih Terim ismi adaylar arasında ilk sıraya kondu.

ABRAMOVİCH DEVREYE GİRECEK

Milli Takım ile birlikte bir kulüp takımı çalıştırmaya sıcak baktığını Pazar günü yayınlanan Maraton programında Şansal Büyüka ve Erman Toroğlu'na açıklayan Terim'in CSKA Moskova'nın teklifine sıcak baktığı belirtiliyor. Milli Takımımızı Avrupa Futbol Şampiyonası'nda yarı finale kadar yükselten ve Avrupa'da birçok kulübün gündemine gelen Fatih Terim ile Abramovich'in bizzat görüşeceği öğrenildi. Rus ekibinin Terim'e açık çek teklif edeceği ve tecrübeli teknik adamın istediği oyuncuları da transfer etmeye hazır olduğu kaydedildi. Teklifi şu anda değerlendiren Milli Takım hocasının bayram sonrası resmi görüşmelere başlayacağı da Rusya'dan sızan haberler arasında.
Sabah


Kategori : SPOR