Mevlüt Erdinç Fenerde

Mevlüt Erdinç Fenerde
Fenerbahçe, gurbetçi futbolcu Mevlüt Erdinç ile kesin anlaşmaya vardı. Mevlüt Ocak ayında Türkiye'ye geliyor.Abone olFenerbahçeli yöneticiler, gurbetçi futbolcuyla kesin anlaşma sağlarken, kulübü Sochaux´yla ufak pürüzlerin dışında sorun kalmadığı öğrenildi.

Devre arasında kadroya takviye yapmak isteyen Fener construction seo bahçeli yöneticiler, Fransa’nın Sochaux takımında forma giyen milli futbolcu Mevlüt Erdinç’le anlaşmaya vardı. Trabzonspor’un da talip olduğu Mevlüt ile bir süredir temasta olan Sarı-Lacivertliler, gurbetçi oyuncuyla yaptıkları görüşmelerden olumlu sonuç aldı. Fenerbahçe’de oynamaya sıcak bakan Mevlüt’ün, yöneticilere “evet” dediği öğrenildi. Genç golcünün, Ocak ayında Sarı-Lacivertli formayı giymesi bekleniyor.

Hasagiç de listede

Fransız kulübüyle de görüşmelerden olumlu sonuç alan Fenerbahçeli yöneticiler, küçük detaylar dışında anlaşma sağladı. Önümüzdeki yıllarda yabancı sayısının düşecek olması nedeniyle, Mevlüt gibi gelecek vadeden yerli futbolculara yönelen Sarı-Lacivertliler, ayrıca Volkan’a alternatif olarak bir Türk kaleci de transfer edecek. Yabancı hakkını kaleciden yana kullanmak istemeyen yöneticiler, bu nedenle İstanbul Belediyesi’nin Türk vatandaşlığına geçen kalecisi Hasagiç’i kadroya katmak amacında.Kategori : SPOR