81 yaşında ailesini katletti

81 yaşında ailesini katletti
Eski gizli servis çalışanı adam ailesini katletti. Evden sadece köpek canlı çıktı. Abone olABD’de 81 yaşındaki emekli bir CIA çalışanı kendisiyle yaşıt karısını ve 53 yaşındaki oğlunu öldürdükten sonra intihar etti.

ABD’nin batısındaki Washington Eyaleti’ne bağlı Fairfax İlçesi’nde, polisin deyimiyle bir "aile trajedisi" yaşandı. 81 yaşındaki Thomas K. Appleberry, karısı colorado seo Rachel (81) ve oğlu Thomas Jr’ı (53) evinde vurarak öldürdükten sonra silahla intihar etti. Anne-oğul yatak odasında, Appleberry ise salondaki sandalyede ölü bulundu. Cesetleri, Appleberry’nin kızı buldu. Evden sadece ailenin köpeği canlı çıktı.

BABA OĞUL KAVGASI

Appleberry’nin işsiz oğlunun alkol ve uyuşturucu sorunu olduğu ve yıllardır ailesiyle yaşadığı bildirildi. Dostları, baba-oğulun bir süredir kavga ettiğini, annenin de oğlunun tarafını tuttuğunu öne sürdüler. Emekli bir CIA çalışanı olan Appleberry’nin silahlara düşkün biri olduğu ve "Oğlum beni ölümle tehdit ediyor" dediği öğrenildi. Polis olayı "çifte cinayet ve intihar" olarak kabul etse de, bir ay içinde 5 cinayetin işlendiği ilçenin adli tıp yetkilileri, son kararı otopsinin ardından verecek.

KOMŞULARA GÖRE CEHENNEM GİBİ HAYAT

Cinnamon Creek bölgesi sakinleri, "Bay Appleberry" olarak tanıdıkları ihtiyar komşularının "dost canlısı" bir insan olduğunu ve her sabah köpeğini gezdirdiğini söylediler. Aile dostlarından Linda Daneshzadeh ise, dışarıdan belli olmamasına karşın, evin içindeki hayatın bir süredir "cehennem gibi" olduğunu söyledi.

Kategori : GÜNCEL